O našem týmu


thumb-tym.jpg

Náš tým se skládá ze tří členů: Stanislava Jaši, Josefa Voborného a Andrey Večeřové.

Standa studuje management a ekonomiku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Náplní jeho práce bude především organizace týmu, realizace technického zázemí a komunikace projektu se zastupitelstvem a s občany obce. Své znalosti hodlá využít také při vytváření interaktivní online prezentace přístupné z oficiálních stránek obce, stejně jako při závěrečné společné offline prezentaci.

Pepa studuje pomocné vědy historické na Masarykově univerzitě v Brně. Jako autor klíčových myšlenek projektu bude zodpovědný především za historickou a koncepční správnost hlavních výstupů projektu – tištěné a elektronické kroniky a jejich prezentace před místním zastupitelstvem a občany Hodova.

Andrea studuje zahradní a krajinnou architekturu na Mendelově univerzitě v Lednici. Dlouhou dobu se zajímá o dění v naší obci a svou bakalářskou práci obhájila právě na téma Celková analýza venkovského prostoru sídla obce Hodov. V našem týmu chce přispět ke komunikaci projektu občanům v obci Hodov a kreativně korigovat konečné výstupy projektu.

Kontakt

Obecní úřad Hodov
675 04 Hodov 54
úterý (letní čas) 19:00 – 20:00
úterý (zimní čas) 18:00 – 19:00
starosta 774 409 001
ou.hodov@horacko.cz
IČO 00376850
datová schránka tfwaxb4

Facebook Hodováci

Počasí v Hodově

Radar bouřky