Jste zdeObecní úřad / Úřední deska / Archív / Informace o opravě hlavní krajské silnice

Informace o opravě hlavní krajské silnice


Hodov-pecet

Oznamujeme občanům, že z důvodu opravy hlavní krajské silnice bude postup prací následující:

  1. silnice se nejprve rozdrtí, urovná, uhutní a po ni je možno jezdit se zvýšenou opatrností – to je současný stav od kapličky směrem na Oslavičku.

Pak bude následovat posypání silnice cementem s promícháním s původním povrchem a uhutněním povrchu silnice. Po tomto povrchu se 3 dny se už nesmí jezdit až do doby než se povrch napenetruje a zasype jemným štěrkem. Pak lze po tom jezdit lehkými osobními auty.

Následně bude na povrch silnice položena obalovaná směs v síle 6 cm. Po tom se nesmí půl dne jezdit.

  1. Zítra to je ve čtvrtek 16.6. se bude od čísla 39 po číslo 67 a od křižovatky váha číslo 18 po spodní kravín na cestě ke kravínu provádět posypání silnice cementem s promícháním s původním povrchem a uhutněním povrchu silnice. Po tomto povrchu se až do doby než se povrch napenetruje a zasype jemným štěrkem nesmí jezdit. Pak lze po tom jezdit lehkými osobními auty. Proto žádáme občany v daných úsecích, aby si auta přeparkovali, kde se práce nebudou provádět.
  2. Žádáme občany, aby auta zaparkovaná při hlavní silnici od kapličky po mostek číslo 18 si auta přeparkovali, kde se práce nebudou provádět – na silnici směr Rohy.
  3. Vjezdy do obce Hodov od Budišova, Oslavičky, Rohů a Kudelova jsou osazeny zákazovou značkou „Zákaz vjezdu všech vozidel“ s dodatkovou tabulkou „Mimo vozidel stavby“ ale místní občané mohou vjet vozidlem do obce a vozidlům zásobování bude dána výjimka vjezdu. Pro ostatní je vjezd zakázán po ceduli obce. Tento zákaz se se nevtahuje pro vozidla záchranných a požárních služeb.
  4. Dále platí, že zastávka autobusu je přemístěna ke středisku mechanizace – posklizňovka do odvolání.

Kontakt

Obecní úřad Hodov
675 04 Hodov 54
úterý (letní čas) 19:00 – 20:00
úterý (zimní čas) 18:00 – 19:00
starosta 774 409 001
ou.hodov@horacko.cz
IČO 00376850
datová schránka tfwaxb4

Facebook Hodováci

Počasí v Hodově

Radar bouřky