Jste zdeObecní úřad / Úřední deska / Archív / Odjezdy autobusu ke "kulatému stolu o úložišti radioaktivního odpadu"

Odjezdy autobusu ke "kulatému stolu o úložišti radioaktivního odpadu"


logo_surao.jpg

Autobus – firma Uchytil bude nabírat účastníky do Jihlavy ke „Kulatému stolu“ 14. února 2012 v těchto obcích a v tomto časovém harmonogramu:

Rudíkov 14.00 hod.
Vlčatín 14.10 hod.
Nárameč 14.20 hod.
Hodov 14.30 hod.
Rohy 14.40 hod.
Oslavička 14.50 hod.
Oslavice 15.00 hod.

Zastávka vždy u příslušného Obecního úřadu.

Kontakt

Obecní úřad Hodov
675 04 Hodov 54
úterý (letní čas) 19:00 – 20:00
úterý (zimní čas) 18:00 – 19:00
starosta 774 409 001
ou.hodov@horacko.cz
IČO 00376850
datová schránka tfwaxb4

Facebook Hodováci

Počasí v Hodově

Radar bouřky